آموزش به یک نسل

ﺍﮔﺮ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﻫﯿد،

در بهترین حالت ﺗﻨﻬﺎ ﺑﻪ ﯾﮏ ﻣﺮﺩ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﺍﺩﻩﺍﯾﺪ؛

ﺍﻣﺎ ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﯾﮏ ﺯﻥ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﻫﯿﺪ،

ﺑﻪ ﯾﮏ ﻧﺴﻞ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﺍﺩﻩﺍید ...

/ 7 نظر / 16 بازدید
قفس ویران

طرحی درباره‌ی اضطراب امام خمینی رحمت‌الله‌علیه

منیره توکلی

سلام و خسته نباشی دلم برات تنگه کجایی دختر خوبی ؟ از راه دور روی گلت را می بوسم " راضیه " جان اعیاد شعبانیه بر تو مبارک به خاواده سلام بر سان

ساحل هدایت

مسابقه داده‌نما(اینفوگرافی) همزمان با فرارسیدن ماه شعبان توسط فرهنگسرای تخصصی امام مهدی(عج) برگزار می‌شود. مسابقه داده‌نما(اینفوگرافی) احیای نیمه شعبان، همزمان با فرارسیدن ماه شعبان، در راستای تبیین اهمیت احیاء در شب شریف نیمه شعبان برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای مشاهده پرسش‌های این مسابقه می‌توانند به سایت akharinomid.ir مراجعه کنند و پاسخ پرسش‌های مسابقه را با ذکر مشخصات خود (نام و نام خانوادگی، شماره تماس و محل شهر خود) به ایمیل آخرین امید به نشانیakharinnomidd@gmail.com ارسال کنند.

خانواده بهشتی

برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج)؛ صلوات کافی نیست! سلام بزرگوار منتظر حضور و نگاهتون هستم اللهم عجل لولیک الفرج

shpg inhdj

کاش در این رمضان لایق دیدار شوم سحری با نظر لطف تو بیدار شوم کاش منت بگذاری به سرم مهدی جان تا که هم سفره ی تو لحظه دیدار شوم با ارزوی قبولی طاعات وعبادات شما دوست عزیز وبلاگ ساحل هدایت مسابقه برگزار می کند: قرار است در این مسابقه شما با چند خط نوشتن جمله ی زیر را برای ما کامل کنید: من قول می دهم به امام زمان(عج) که.............................. دوستان زیز بنویسید اگه قرار باشه به امام زمان(عج)قولی بدهید چه قولی می دهید. تا پایان ماه مبارک رمضان فرصت دارید تا جواب را برای ما بفرستید.(یا در قسمت نظرات یا از طریق فرستادن ایمیل)