اربعین در راه است

واقعه ی کربلا اتفاق می افتد ...

هرگاه ؛

دلت با دینت نباشد ،

 قدمت با قلمت نباشد ،

و عملت به قولت نباشد ...

آری بدون شک اتفاق می افتد ؛

هرگاه ... هرگاه ... هرگاه ...

جملات زیبا گیله مرد

جملات زیبا گیله مرد

/ 6 نظر / 13 بازدید
verbena

بنازم آنکه دایم گفتگوی کربلا دارد دلی چون جابر اندر جستجوی کربلا دارد به یاد کاروان اربعینی با گریه می گوید همی بوسم خاکی را که بوی کربلا دارد . . .

م ـ پاک نظر

بسم الله سلام بر همسنگر خواهر گرامی تاجی که همراه عبودیت وبندگی است . ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین امامی که : هیچ پیغمبری نیست، یعنی از آن آدمی که شد صفی‌الله و مسجود تمام ملائکة الله و آن نوحی که 950 سال مردم را به خدا دعوت کرد و شد نجی‌الله و آن ابراهیمی که خدا او را مبتلا کرد به کلمات و بعد از تمام آن کلمات از نبوت و رسالت و خلت گذشت و به مقام امامت رسید و آن موسایی که خدا درباره او فرمود «ونادیناه من جانب الطور الأیمن وقربناه نجیا» و شد کلیم الله و آن عیسایی که از دم روح القدس به وجود آمد و شد کلمة الله و روح‌الله، همه اینان مسئلتشان از خداوند تبارک و تعالی این است که به آنان اذن دهدکه به زیارت قبر حسین بن علی (ع) مشرف شوند. التماس دعا...

م ـ پاک نظر

باسلام : سپاس از حضور گرمت . ان شاالله ماجور باشید . با پستی جدید در خدمت همگان هستیم . التماس دعا

م ـ پاک نظر

سلام بر خواهرم ضمن تسلیت ایام وتشکر از حضور گرمتان در کلبه محقر ولی مزین به نام شهیدی جاوید که از همه چیز خود گذشت تا با معبود خویش معامله کرده باشد و فرزندانش ومردمش باآزادی اهدافش را که رسیدن به خداست بپیمایند و... از تلاش مستمر وبی وقفه شما در فرهنگ سازی اسلامی سپاسگزارم . ای عزیز شیطان با تمام قوا به میدان امده ودر زیر پرچمش نادان ترین افراد با تمام خصایص رزیله جمعند که قصد خاموش کردن نور خدا را دارند وریا کارانه خود را جانشین پیامبر الهی می نامند به نام جانشین خدا فتوی می دهند که باید رسوا گردند وروشن شود که همان ایادی شیطانند ... التماس دعا.

م ـ پاک نظر

سلام بر همسنگر گرامی ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت فخر زمین وآسمان محمد مصطفی (صل الله ...)و سبط اکبرش امام حسن (علیه السلام ) با تشکر از حضورت در کلبه محقری که مزین است به نام شهیدی والا مقام از اسمان که ناظر اعمال ماست تا شاهدی بر کردارمان باشد . با جند پست جدید در خدمت نظرات شما هستیم التماس دعا .

خانواده بهشتی

هشت روز دیگر: نهم ربیع الاول اولین شادی مقدس پس از طولانی ترین حزن شیعه گرامی باد. جهت دادن عطر و بوی مهدوی به فضای مجازی ،نه روز(تا نهم ربیع ،سالروز آغاز امامت امام زمان) با ما همراه باشید و شما هم در نشر ما را یاری کنید.