استیصال همراه با دروغ پردازی رسانه های بیگانه در مقابل حضور مردم


هنوز چندین ساعت به پایان زمان رای گیری باقی مانده که محمدعلی کدخدایی اعلام کرده که : تا ساعت ۱۱ امروز تعداد شرکت کنندگان ۹درصد بیشتر از انتخابات مجلس گذشته بوده است.

صحبتهای کدخدایی در حالی است که بسیاری از سایتهای خبری غرب تلاش می کنند تا بهانه های مختلفی برای توجیه این حضور گسترده مردم فراهم کنند.آن چنان که برخی از آنها در یک اقدام عجیب وغریب ودور از ذهن،دلیل این حضور گسترده را فشار برمردم برای رای دادن عنوان کرده اند.این ادعای آنها آنقدر عجیب وغریب است که هیچ هم خوانی با شور مردم در حوزه های انتخاباتی ندارد.به گونه ای که در بسیاری از حوزه های انتخاباتی تا ساعات قبل از ۲بعد از ظهر شور مردم به عینه مشاهده می شود وبرخی از مردم در گفت وگو با خبرنگار ما تنها دلیل رای دادن خود را پشتیبانی از انقلاب اسلامی ومشارکت در سرنوشت خویش عنوان داشته اند.

دراین بین آنچه که از همین حالا می توان آن را برای چندین ساعات آینده پیش بینی کرد موجهای دروغ پردازی گسترده ای خواهد بود که رسانه ها وسایتهای بیگانه در چندین ساعت آینده درباره انتخابات به راه خواهند انداخت.هر چند که با این شرایط وادامه این مشارکت گسترده تا پایان رای گیری تلاشهای این رسانه ها بیهوده وبه نوعی آب در هاون کوبیدن است. چرا که آنچه که این رسانه ها نمی خواستند اتفاق بیفتد تا همین ساعت رخ داده ومشارکت گسترده مردم که مطلوب این رسانه ها نبود به طور کامل تحقق یافته است.

/ 9 نظر / 4 بازدید
ولی عصر(عج)

بسم الله الرحمن الرحیم بیگانگان می دانند که حق پیروز است روزگارانی که مهدی(عج) بیاید و عالم سراسر یگانگی شود ... عالم از وجود حقیرشان و دست و پا زدنهای پوچشان خالی خواهد شد.... با سپاس از مطالبتان به وبلاگهای ما هم سری بزنید قدوم پاکتان و نظراتتان موجب پیشرفت جامعه وبلاگان خواهد بود... سپاس

jangali

لبخندبزن! بدون انتظارپاسخی از دنیا، بدان روزی دنیاآنقدر کوچک میشود که به جای پاسخ لبخندبا تمام سازهایت میرقصد!!!!!!!!!!!!!!!!

رضا

خسته نباشی[چشمک]

فاطمه

سلام دوست گلم خوبي؟ فك كنم الان تو مناطق عملياتي جنوب باشيوخوشا به سعادت.ما رو هم دعا كن.به شهدا بگو ما رو هم بطلبن. التماس دعاي مخصووووووووووص.

jangali

در دنیایی نفس می کشیم که زیستن بسیار شبیه به جنگ است .و در نبرد با مسائل و مشکلات مختلف از بسیاری از نیازهای و وظایف خود غافل شده ایم .و این غفلت باعث بوجود آمدن مشکلات و معضلات بسیاری شده از مشکلات خانوادگی و اجتماعی گرفته تامشکلات روحی و بروز بیماری های مختلف .

یاسین

سلام دوست عزيز[گل][گل] با مطالبي(مجموعه سخنرانيهاي استاد رائفي پور..رمز ارتباط معنوي با امام زمان(عج).. 25نکته که هر شيعه بايد درباره حضرت مهدي(عج) بداند ! و ..) به روزم..منتظرو حضور سبز و نظرات سازندتون هستم.. ..يــــاعلــــي..

ساحل هدایت

بسم رب المهدی مبتلاکرده است دل هارابه درد دوری اش، نرگس مستورمن، با مستی اش مستوری اش لیک می دانم که ماه من سرک خواهد کشید کلبه درویشی ام را باهم کم نوری اش. سلام ، با خلاصه کتاب «انتظار در بهار قرآن » بروزیم. یامهدی

ساحل هدایت

بسم رب المهدی مبتلاکرده است دل هارابه درد دوری اش، نرگس مستورمن، با مستی اش مستوری اش لیک می دانم که ماه من سرک خواهد کشید کلبه درویشی ام را باهم کم نوری اش. سلام ، با خلاصه کتاب «انتظار در بهار قرآن » بروزیم. یامهدی

مهدی

سلام به خواهر خودم خوبی آجی چند وقتی هست که دیگه به من سرنمیزنی ازدستم ناراحتی آجی؟ آجی بابا ای دشمنارو بیخیال شو اونا همیشه به ما گیر میدن مهم اینه که مردم واقعا از ته دل دوس داشتن تو انتخابات شرکت کنن و شرکت کردن بیخیالشون همون که اهلبیت کمکمون میکنن و بازم مثل همیشه پیشتازیم خودش جای شکر داره مکرو و مکر الله والله خیرالماکرین مثل اینکه خودشون اینروزا یه پا پس کشیدن و میگن کهه ایران به دنبال سلاح هسته ای نیست بیخیالشون باش خودتو اذیت نکن . . حالا بگو بهم سر میزنی و تو وبلاگ هام نظر میزاری؟